wyszukiwanie zaawansowane
1 » O firmie2

O firmie

Mobilny Serwis Akumulatorów Szczecin, to firma specjalizująca się w dostawie akumulatora wprost do Twojego pojazdu. Już nie muszą Państwo jeździć i szukać sklepu z akumulatorami czy warsztatu. Wystarczy zadzwonić pod telefon 505 - 135 - 136, a koordynator naszego Mobilnego Serwisu Akumulatorów zadba, aby akumulator dotarł do Państwa pod wskazany adres i o umówionym czasie.
Mobilny Serwis Akumulatorów Szczecin, jest niezależnym działem grupy Świat Akumulatorów, która swoją działalność w branży akumulatorów rozruchowych i zasilających prowadzi od maja 2004 roku. Z chwilą osiągnięcia zamierzonego celu ten niezależny dział przekształci się w samodzielną firmę.
Mobilny Serwis Akumulatorów Szczecin, to rozwiązanie Państwa problemów z akumulatorem na terenie miast: Szczecin, Police, Goleniów, Gryfino i Stargard.
Mobilny Serwis Akumulatorów Szczecin, oferuje dostawę i montaż zamówionego akumulatora ale również i serwis akumulatorów, którym czasem wystarczy "spa" czyli Super Pomoc Akumulatorowi, aby mógł nadal działać. Więc jeśli zamówisz u nas akumulator, a na miejscu nasz serwisant stwierdzi, że wymiana nie jest konieczna, to nie będziemy zmuszać Państwa do realizacji zamówienia. Zależy nam na uczciwej i rzetelnej usłudze.
Mobilny Serwis Akumulatorów Szczecin, swoją przygodę rozpoczyna 3 kwietnia 2017 roku, ale zapewniamy Państwa, że bagaż doświadczeń w jaki wyposażyła nas firma Świat Akumulatorów jest sumą wiedzy, umiejętności, błędów i sukcesów - gromadzonych od 13 lat. 
Mobilny Serwis Akumulatorów Szczecin, to gwarancja dla Państwa, że oferowane przez nas produkty są sprawdzone i badane przez firmę Świat Akumulatorów, która wyniki swoich badań udostępnia na łamach Bloga AkuBiz.biz [np. test 92-110Ah, test 74-82Ah, test 62Ah, test premium, test optimum, test standard].
Mobilny Serwis Akumulatorów Szczecin, dzięki wiedzy pochodzącej z badań i testów oferuje jedynie akumulatory, które spełnią Państwa oczekiwania i wymagania. Stawiamy na produkty z Fabryki Akumulatorów Banner z Linz'u w Austrii i polskiej Fabryki Akumulatorów Autopart z Mielca. Oczywiście, na Pastwa życzenie możemy dostarczyć niemal każdy akumulator, jednak rekomendujemy produkty, które znamy od lat i które zdobyły nasze zaufania bardzo niską awaryjnością.zapraszam Państwa do korzystania z usług
Mobilny Serwis Akumulatorów Szczecin

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl