wyszukiwanie zaawansowane
1 » Testy akumulatorów2

Testy akumulatorów


Test akumulatorów 110Ah: 4 muszkieterów w skrzynce L6

10-09-2017Wyświetleń: 482
Od dłuższego czasu korciło mnie aby porównać ze sobą akumulatory w obudowie L6, ale nie specjalnie było co ze sobą porównać. Wynikało to z tego, że przez bardzo długi czas w ofercie firmy Świat Akumulatorów były tylko Varta i Banner w rozmiarze 392 mm długości, 175 mm szerokości i 190 mm wysokości.
Przeczytaj całość

Czy można jechać samochodem gdy awarii uległo ładowanie?

26-03-2017Wyświetleń: 323
Producenci samochodów nieustannie prześcigają się w obmyślaniu rozwiązań ułatwiających ich obsługę lub poprawiających komfort eksploatacji aut. O ile bez części tych, popularnie zwanych gadżetami, cudeniek trudno wyobrazić sobie dziś jazdę samochodem to zapewne ich brak lub chwilowe ''niedziałanie'' nie spowoduje konieczności jazdy prosto do warsztatu lub przerwania podróży w ogóle.
 
Przeczytaj całość

Badania własne Akumulatorów Rozruchowych 92Ah do 110Ah

04-01-2016Wyświetleń: 320
Tym razem postanowiliśmy sprawdzić parametry akumulatorów L5 w wysokiej obudowie. Są to akumulatory, które w znaczącej mierze mają już zastosowanie dość profesjonalne w większości aut dostawczych min. tzw ''kurierka'' a jeżeli już w samochodach osobowych, to tych ''wypasionych''. I w jednym przypadku, i w drugim są to zastosowania, gdzie chyba nie należy poszukiwać produktów najtańszych. Zbadaliśmy 14 akumulatorów. Wyniki naszych badań prezentujemy w poniższym tekście.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl