wyszukiwanie zaawansowane
1 » Zasady wysyłki2

Zasady wysyłki

1. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Czas realizacji jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania towaru ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy (zależny od dostawcy)

2. Przesyłki dostarczamy:
a) na terenie Szczecina dostawę realizuje dział Mobilny Serwis Akumulatorów
b) firma kurierska w przypadku zamówień poza strefę obsługi działu Mobilny Serwis Akumulatorów

3. Istnieje również możliwość, aby Klient sam odebrał zamówiony towar "swoją" firmę przewozową. W takim przypadku klient rozlicza transport bezpośrednio z tą firmą przewozową, co wymaga indywidualnego ustalania z pracownikiem www.AkumulatorySzczecin.pl

Punktu odbioru zamówionych produktów:
Świat Akumulatorów ul. Gryfińska 106   70-772 Szczecin
Świat Akumulatorów ul. Santocka 42   71-083 Szczecin


4. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów, z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

"Konsument jest odpowiedzialny wobec sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób. Konsument ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru lub w skrajnych przypadkach odmówić przyjęcia zwrotu".

5. W sklepie internetowy www.AkumulatorySzczecin.pl konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl